Jak pracujeme

picture

Ze všeho nejdříve potřebujeme zjistit něco o vás a vašich představách a také o tom, do jakého interiéru budeme novou kuchyň zasazovat.

Pokud je to je trochu možné, upřednostňujeme osobní návštěvu, na které vše zaměříme a zároveň si uděláme jasnou představu o tom, do jakého interiéru bude kuchyně umístěna a v jaké fázi se nachází stavba či rekonstrukce.

Samozřejmě zajistíme dopravu, montáž, plán elektrických instalací, vody a odpadů, aby byl celý proces co možná nejhladší. Dále vám doporučíme ověřené řemeslníky a propojíme vás s nimi.

Pak usedáme ke stolu a pouštíme se do tvorby autorského návrhu, který poté představíme klientovi. Společně upravujeme, ladíme detaily a vybíráme spotřebiče tak dlouho, dokud není klient s výsledným návrhem spokojen. Architekt pak dohlédne na to, aby kuchyně splňovala všechny náležité parametry.

Když máme vše schváleno, započneme projekční práce a prostory ještě jednou zaměříme, abychom měli jistotu, že bude sedět každý detail.

Poté, co od klienta získáme závaznou objednávku, začneme s výrobou. Každý díl je vyřezán a upraven individuálně a je pečlivě zkontrolován, aby bylo vše perfektní.

Jakmile je kuchyně hotová, převezeme ji ke klientovi a odborně ji nainstalujeme. Následuje předání a proškolení ke kuchyni, aby nový majitel přesně věděl, jak se o novou kuchyni řádně starat.

 

Navštivte nás v našem pražském showroomu, kde se domluvíme na všech podrobnostech. Společně vám pak vytvoříme kuchyni vašich snů.

background marker

Máte vysněnou kuchyni a potřebujete ji zhmotnit?
My ji pro Vás vymyslíme.

Kuchyně ELEMENTS

+ 420 739 645 352

info@elements-design.cz

Argentinská 1624/32a,
170 00 Praha 7-Holešovice

Po - Pá 10 -18

Navštivte nás v našem showroomu,
kde se domluvíme na všech podrobnostech.
Společně vám pak vytvoříme kuchyni vašich snů.

picture