Kuchyně ELEMENTS

Kuchyně ELEMENTS nestačí vidět, musíte je zažít.

picture
 • ELEMENTS – Skloubení čtyř živlů s citem pro design a s úctou k přírodě.
 • Po více než dvaceti letech výroby kuchyní jsme se rozhodli pro vytvoření jedinečné řady kuchyňských linek s důrazem na luxusní kvalitu, zpracování a design.
 • Také proto kuchyně ELEMENTS vznikají pod rukama českých truhlářů, kteří pro svou tvorbu používají pouze prémiové materiály té nejvyšší kvality.
 • Nezvolili jsme si cestu nejnižší ceny, ale nejvyšší kvality. Pečujeme o vaše priority, potřeby a zvyklosti.
 • ELEMENTS kitchen design nemá za úkol dostat své produkty do tisíců domácností, ale dodat desítky kuchyní v maximální kvalitě k těm nejnáročnějším klientům.
picture
picture

Proč kuchyně elements

 • Ke každé kuchyni přistupujeme jako k osobnosti člověka – s úctou a zcela individuálně
 • Každý člověk je jedinečný – nemáme proto stejné řešení pro všechny. Nabídneme vám naopak zcela individuální službu ušitou na míru vašim potřebám. Každá kuchyně je originál, stejně jako osobnost člověka.
 • Jsme malý tým a díky tomu vám můžeme nabídnout skutečně osobní přístup. Všichni máme v hlavě celý výrobní proces od návrhu přes zpracování až po montáž. Zakládáme si na rychlém a přímém jednání, aby byl pro vás celý proces co nejsnazší. Důvěřujeme si a navzájem spolu neustále komunikujeme. Vám pak předáme hotovou kuchyni, se kterou vás dokonale seznámíme, abyste přesně věděli, jak se o ni starat, jaké prostředky používat i čemu se vyvarovat.
 • Zároveň se neustále vzděláváme – objevuje a hledáme, co nového můžeme přinést zákazníkům, navštěvujeme prestižní veletrhy po celé Evropě, setkáváme se s výrobci a vždy dbáme na to, abychom měli dokonalý rozhled v tom, co zákazníkům můžeme nabídnout.
 • Kromě toho, že jsou naše kuchyně vyráběny z recyklovaných a recyklovatelných materiálů, snažíme se vracet přírodě i dalšími způsoby. Proto spolu se www.sazimestromy.cz za každou realizovanou kuchyňskou linku vysadíme strom do naší krásné země.

Vyrostl jsem v nábytkářské rodině a kuchyně jsou moje vášeň. Ve dvaceti letech jsem již realizoval první kuchyně a neustále se vzdělával. Nyní o sobě můžu říct, že znám každičký detail všech kuchyní, které jsem kdy zrealizoval. Každá taková kuchyň mi totiž připomene zákazníka, pro kterého jsem ji vytvářel. Během procesu tvorby totiž s každým klientem trávím dostatek času, abych ho mohl poznat.

Jiří Kulka

majitel společnosti

picture
  background marker

  Máte vysněnou kuchyni a potřebujete ji zhmotnit?
  My ji pro Vás vymyslíme.

  Kuchyně ELEMENTS

  + 420 739 645 352

  info@elements-design.cz

  Argentinská 1624/32a,
  170 00 Praha 7-Holešovice

  Po - Pá 10 -18

  Navštivte nás v našem showroomu,
  kde se domluvíme na všech podrobnostech.
  Společně vám pak vytvoříme kuchyni vašich snů.

  picture